SALA WESELNA – Jak wybrać salę weselną cz.1

Sala weselna
Sala weselna

SALA WESELNA – Jak wybrać salę weselną cz.1

Idealna sala weselna- hmm,,,brzmi to dość nierealnie!
Jest  kilka istotnych czynników, które niezauważone przy wyborze miejsca na wesele,  mogą mieć istotny wpływ na to czy będziecie  to  udane przyjęcie.
A więc zaczynamy:

ORGANIZOWANIE IMPREZY W DWÓCH OSOBNYCH SALACH

Wiemy,,,raczej nigdy się nad tym nie zastanawialiście- wybraliście już miejsce, a tu niespodzianka: dwie sale- jedna restauracyjna, druga z parkietem . I co z tym fantem zrobić?
Jest to niestety utrudnienie, które w znacznym stopniu wpływa na słabą dynamikę imprezy! Dzieje się tak ze względu na brak kontaktu wzrokowego zespołu lub DJ-a z Waszymi gośćmi. Trudniej jest porwać towarzystwo do tańca i rozkręcić szaloną zabawę, kiedy goście co chwila gdzieś się rozchodzą i znikają z parkietu. Sytuacje te najczęściej mają miejsce w małych pałacach, które nie zostały tworzone z myślą o tego typu imprezach. Walory wizualne sprawiają jednak, że decydujemy się coraz częściej na wynajem tego typu obiektów jako sale na wesele.

Jednak zakochaliście się w danym miejscu i chcecie mimo wszystko zaprosić tam gości a nie chcecie aby na parkiecie frekwencja wynosiła 20%?  Sala taneczna powinna być tak blisko gości jak to tylko możliwe! Wiemy, nie wezwiecie tam na szybko ekipy remontowej, ale dobrze mieć to na uwadze decydując się na dany obiekt. Dobrym pomysłem i prostszym (od remontu), jest na przykład umiejscowienie na sali tanecznej innych atrakcji – takich jak np. barek z alkoholami (sic!) co dodatkowo motywuje do odwiedzania parkietu nawet tych najbardziej opornych.

pan mlody

Pamiętajcie także, że ostatecznie wszystko zależy od Waszego zamysłu całego wieczoru. Czasami pomysł jest taki, aby przyjęcie odbywało się w atmosferze pełnego luzu. Ktoś sobie potańczy, ktoś inny podyskutuje przy barze, pozostali będą przy stołach i jest to z góry zaplanowane, aby nie zbierać wszystkich w jednym miejscu.
Taki koncept wesela, sprawdza to się szczególnie przy bardzo dużej ilości zaproszonych osób. Decyzja co do koncepcji ostatecznie należy do Was.

O następnych tajemnicach sal weselnych przeczytacie tutaj >>>

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *